طراحی سایت گردشگری

سفر کردن همیشه آسان نیست. جدا از هزینه های سفر کردن که خیلی از هزینه های اضافی به دلیل عدم داشتن اطلاعات و دانش کافی نسبت به سفر است، موانع زیادی وجود دارد که می تواند کل برنامه سفر شما را خراب کند. ممکن است شما به ترافیک بخورید و کل روز را از دست بدهید. ممکن است به شرایط بد آب و هوایی برخورد کنید. ممکن است در زمان نامناسبی به محل مورد نظر برسید و به دلیل نداشتن اطلاعات کافی ، مسائل آزاردهنده ای برای شما اتفاق بیفتد و…

با گسترش اینترنت و منابع قابل دسترس اطلاعات در زمینه سفر و معرفی اماکن مذهبی, تاریخی, گردشگری, سیاحتی و …., بسیاری از افراد قبل از آغاز سفرشان حتما از طریق وب سایت و از روی نقشه محل مورد نظر را به خوبی بررسی مینمایند. چرا که قبل از آغاز سفرشان بتوانند یک برنامه ریزی دقیق و منظم برای هر چه بهتر برگزار شدن سفرشان داشته باشند.
سفر در عصر حاضر به یکی از اجزای جدایی ناپذیر زندگی این روز های انسان تبدیل شده است. با پیشرفت علم و تکنولوژی و به ویژه ورود وسایل نقلیه حمل نقل مانند هواپیما و قطار و به ویژه وسایل حمل‌و‌نقلشخصی مانند خودرو ، این امکان برای همه فراهم شده است تا بتوانند به سفر بروند و از بودن در مناطق بکر و دیدنی در کنار خانواده و دوستان خود لذت ببرند.

 

امکانات پایه ای طراحی سایت آژانس مسافرتی

از جمله امكانات پايه ای كه در طراحی سايت برای آژانس های مسافرتی می توان در نظر گرفت می توان به موارد زير اشاره كرد:
⦁ اطلاعاتی درباره آژانس مسافرتی
⦁ معرفی خدمات آژانس مسافرتی
⦁ معرفی تورهای داخلی و خارجی
⦁ رزرو تورهای مسافرتی و سفارش خرید آنلاین
⦁ نمايش برنامه های هر تور و اطلاعات مورد نياز برای مسافران
⦁ تعریف هتل ها
⦁ مدیریت و معرفی جاذبه های گردشگری كشورها و شهرهای مختلف
⦁ امکان تعریف پکیج و تورهای مختلف همراه با آفرهای ویژه
⦁ وضعيت آب و هوای هر كشور