طراحی سایت خبری

سایت خبری

سایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدیدترین سایت های اینترنتی به شمار می روند. دلیل این موضوع اهمیت امر خبر و اطلاع رسانی از یک طرف و نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار اینترنت از طرف دیگر است. قطعا با توجه تعداد کاربر آنلاین اینترنت در ایران و آمارهای موجود، سایت های خبری در صورتی که طراحی مناسبی داشته باشند و محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطب قابل توجهی را به خود جذب نمایند.

چگونه یک سایت خبری موفق داشته باشیم؟

موفقیت یک سایت خبری بر اساس تعداد مخاطب آن اندازه گیری می شود و پارامترهای مختلفی جهت بهبود کیفیت سایت های خبری وجود دارد. در مرحله اول، یک سایت خبری باید بتواند ترافیک مورد نیاز خود را از طریق گوگل و یا ورودی مستقیم تامین کند و سپس با طراحی مناسب و کیفیت محتوای قابل قبول کاربران را در سایت حفظ کرده و آنها را تبدیل به کاربر وفادار نماید. در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های سایت های خبری موفق اشاره می کنیم..
1- نحوه نمایش اطلاعات به کاربران و چیدمان سایت
2- سرعت مناسب لود شدن صفحات
3- رعایت نکات امنیتی
4- بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو
5- تعریف سطوح دسترسی مشخص برای خبرنگار
6- بهینه سازی شده برای موبایل
7- سادگی
8- ارائه خبر و اطلاع رسانی با فرمت های گوناگون
رابط کاربری مناسب

مشکل اصلی وبسایت هایی که طراحی می شوند، نداشتن رابط کاربری مناسب با مخاطب است. به عنوان مثال کاربری که برای اولین از وبسایت شما دیدن می کند، نمی تواند به خوبی آنچه در ذهن خود دارد را پیدا کند. از این رو شما با طراحی سایت حرفه در فرامین دیجی می توانید این مشکل را حل کنید. ما با داشتن متخصصین ui و ux می توانیم وبسایتی برای شما طراحی کنیم که از همه نظر کاربر پسند باشد.

یx

 

 

ارسال دیدگاه
درباره ما

ما با استفاده از بهترین تکنیک ها و برنامه های رشد موقت ، مشکلات دیجیتال را ارزیابی کرده و استراتژی هایی را به وجود می آوریم که منجر به موفقیت تجاری می شوند

گالری
آخرین پست ها
الگوریتم Mobile First Index
فروردین 26, 1399
الگوریتم کبوتر
فروردین 26, 1399
الگوریتم پنگوئن گوگل
فروردین 26, 1399
دسته بندی

محتوا محافظت شده‌است. راست کلیک غیرفعال گشته