طراحی سایت تخفیف

با طراحی وبسایت تخفیف می توانید به اشخاصی که قصد خرید دارند پیشنهادات ویژه خرید بدهید .
معمولا مردم نسبت به کلمه تخفیف احساس خوبی دارند و با لذت خرید می‌نمایند .
از طرفی می توانید تامین کنندگان خویش را گسترش دهید و با سود کمتر و فروش بیشتر حاشیه امنی در بازار داشته
باشید .
مردمان معمولا زمان متعددی را در وب سایت های تخفیفی سپری می نمایند پس خوبتر است که وب سایت شما
پباده سازی و دیزاین مشتری پسندی داشته باشد و مراجع وبسایت را خسته نکند .
امروزه اکثر ایرانی جاهایی میروند برای خرید که تخفیف بالایی داشته باشد و کیفیت بالایی برخوردار باشد و هر جا که ایرانیان برای خرید میروند صد در صد از فروشنده تخفیف میگیرد و در عین حال فروشنده هم به آن مشتری تخفیف میدهد که هم مشتری راضی باشد و هم فروشنده راضی باشد
درخارج از کشور هم تخفیف وجود دارد مانند black friday و مردم به سمت این تخفیفات میروند

شاید در نگاه اول برای شما کمی عجیب به نظر برسد. طراحی وب‌سایت تخفیف دیگر چیست؟ من که چیزی ندارم که بخواهم آن را از طریق اینترنت بفروشم چه برسد به اینکه آن را با تخفیف بفروشم؛ اما شما به این نکته توجه نکرده‌اید که حتما نیازی نیست که محصول خودتان را بفروشید. شما می‌توانید تنها یک واسطه باشید.شما می‌توانید با مراجعه به فروشندگان و صحبت و مذاکره کردن آن‌ها را ترغیب به همکاری کنید؛ اما باید تضمینی برای فروشندگان ایجاد کنید که آن‌ها مطمئن باشند که مشتریان شان از تخفیف‌های آن‌ها مطلع می‌شوند و قاعدتا درصدی از آن‌ها در روز های بعد برای خرید اقدم می‌کنند؛ اما چگونه می‌توانید این تضمین را ایجاد کنید؟

 

سئوی وب سایت بسیار مهم است

مهم‌تر از طراحی زیبای یک وب سایت قابلیت استفاده از آن است. طراحی سایت فروشگاهی تخفیف شما باید به نحوی باشد که کاربران بتوانند به سرعت به آن دسترسی پیدا کنند. هنگام دریافت خدمات یکدفعه ارتباط آن‌ها قطع نشود؛ و مهم‌تر از همه وب سایت شما باید توسط موتورهای جستجو به‌ویژه گوگل قابل‌دسترسی باشد.همان طور که اطلاع دارید تقریبا تمامی استفاده و ورود ما به دنیای گسترده اینترنت از پل و گذرگاه موتورهای جستجو به‌ویژه گوگل عبور می‌کند.یعنی به عنوان مثال اگر شما به عنوان مشتری به دنبال تخفیف برای استخر در شهر تهران باشید، با جستجوی عبارت تخفیف استخر تهران» می‌توانید به سایت های مرتبط متصل شوید. اگر پس از جستجو وب سایت خود را در نتایج اول گوگل مشاهده کردید، بنابراین وب سایت شما دارای سئو و رتبه مناسبی است.