طراحی سایت تجارت الکترونیکی

وب سایت های تجارت الکترونیک ، ماهیت منحصر به فرد خود را دارند که هدایت بازدید کننده به یک کار ساده – خرید اینترنتی می باشد. یک طراح وب می بایست اصول مختلف فروش اینترنتی را در زمان طراحی وب سایت تجارت الکترونیک در نظر داشته باشد
بسیاری از شما احتمالا می پرسید که چرا طراحی وب سایت تجارت الکترونیک از طراحی باقی وب سایت ها متفاوت است. همه آنها باید جذاب بوده ، به خوبی سازماندهی شده و از رنگهای مناسب در خور وب سایت و غیره استفاده کرده باشد. غرایز شما خوب هستند. با این حال یک نگاه نزدیک به برخی از وب سایت های موفق تجارت الکترونیک ، تفاوتهای مفهومی بارز را در یک وب سایت تجارت الکترونیک موفق نشان خواهد داد.

یک وب سایت تجارت الکترونیک باید اصول فروش خاصی را دنبال نماید:
• به کاربر یک تجربه لذت بخشی در طول خرید اینترنتی بدهد.
• مطمئن گردد که اطلاعاتی کافی درباره صاحب وب سایت ارائه نماید و اینکه چرا باید مورد اطمینان باشد.
• استفاده از وب سایت باید آسان باشد اگر نباشد بازدید کننده به سمت رقیب شما خواهد رفت.

 

وب سایت های تجاری – تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک جدیدترین تکنولوژی برای ارائه محصولات یا خدمات شما به مشتریان از طریق وب سایت یا فروشگاه اینترنتی به سراسر دنیا می باشد. با ظهور فناوری هایی نظیر سامانه های پرداخت – شرکت های حمل و نقل کالا به مشتریان نظیر UPS و پیک های موتوری در ایران – انبار دارای ها – پشتیبانی آنلاین، ساخت وب سایت هایی با مضمون تجارت الکترونیک، به راحترین و اقتصادی ترین روش خرید کالا، فروش کالا یا ارائه خدمات از طریق وب سایت تبدیل شده است.