طراحی سایت آگهی و تبلیغات

طراحی سایت آگهی و تبلیغات همواره بخش جدایی ناپذیر هر صنعت و کسب و کاری بوده است و امروزه به دلیل گستره بیشتر مشتریان و امکان خدمت رسانی جهانی ، اهمیت آن بیش از پیش شده است. شاید از نگاه شما ، تبلیغات اصلا اثری ندارد. شما روزانه تبلیغات زیادی را در تلویزیون ، رادیو و یا بیلبورد های داخل خیابان می بینید ولی به آنها اهمیت نمی دهید ، اما این پایان کار نیست.

طراحی سایت نیازمندی چیست؟

یکی از رایج ترین انواع وب سایت در دنیای وب فارسی وب سایت های تبلیغاتی هستند. اولین وب سایت فارسی که به این روش راه اندازی شد وب سایت ایستگاه بود که در حال حاضر جز پربیننده ترین وب سایت های فارسی است. در حال حاضر بیش از 2000 وب سایت تبلیغاتی مشابه این وب سایت وجود دارند که اکثر آنها از وب سایت ایستگاه کپی برداری شده اند و به دلیل اینکه از نظر ظاهری و امکانات کاملا مشابه هم هستند رونق چندانی ندارند. اما برخی دیگر از این وب سایت ها با به کارگیری روش های نوین و ابزارهای جدید ظاهری شکیل دارند و هم برای آگهی دهنده و هم برای بیننده وب سایت جذابیت بیشتری دارند. در سال های اخیر وب سایت هایی مثل سایت دیوار و شیپور با گرافیک بسیار ساده و سهولت استفاده از سایت آگهی، تحولی دیگر در سایت های تبلیغاتی به وجود آوردند.

طراحی سایت آگهی چه امکاناتی می خواهد؟

در یک طراحی وب سایت تبلیغاتی کاربر باید بتواند به راحتی فیلتر های لازم را اعمال کند تا در میان سیل تبلیغات سردرگم نشود علاوه بر این امکان ذخیره آگهی باعث می شود کاربر دوباره به سایت بازگردد. از دیگر امکانات طراحی سایت آگهی امکان ارائه تصاویر و جزییات کامل در خصوص آگهی می باشد